jebany degenerat na ft pena daje bana za nic. Jebię dołbojeba w 4 cd, on banuje tylko z tego powodu, tak samo po gp nie powiem, że camperowałem, ponieważ gracz z nickiem ! gra dokładnie tak samo, tylko ze scarem, ALE tylko dlatego, że jego cfg jest słabszy niż mój, jego nie banuje. Ogólnie, admin jebany freak 12 lat, zabierzcie admina od pedała. 2 warny za nic wychodzi.
[RU/EU] |Santa HvH| RapidFire & Nospread [NO FIX]
Połączenie z serwerem
Informacje o serwerze
Santa HvH Топовый сервер NUMBER 1Московский хостинг,отличный пинг.Для западной России и ближнего зарубежья.
Statystyki online graczy
Najnowsze dyskusje
tak, no Drun Druna BURMAL OBRAAŻONY NA ŻYCIE CZŁOWIEK (admin), który prziczy sam sobie. warto mu zacząć przegrywać lub być w złym nastroju, to człowiek od razu zaczyna płakać i banuje. Snovio doskonały, ale chciałoby się feedbacku od starszej administracji. wtdzicie człowiekowi nie podoba się, kiedy przegrywa. ( lecisz +w, to człowiek gra od ściany, a jak zaczynasz stać również, tak od razu groźby i ostrzeżzenia. najśmieszniejsze, że jego teammate nie dostawał żadnych ostrzeżeń, a wręcz przeciwnie był zachcany, czy to adekwatne?). proszę zwrócić uwagę starszej adminitracji, dziękuję
Kupiłem oprogramowanie panelu administratora i wpadłem w sytuację, w której musiałem pomóc komuś, kogo oszukał administrator, ale okazało się, że na serwerze nie ma znaczenia, jak dobry jesteś jako administrator, ważne jest, jak dobrze odnosisz się do twórcy. Obwiniono mnie o wszystko. Podstawa.