Straszny serwer. Oprócz kolesiostwa wszystko pogarsza twardogłowość adminów. Zasady i lore kręcą jak chcą, wykręcają sytuację na swoją korzyść. Jeśli w przeciwnej GP są goście, którzy dużo i długo wpłacają kasę, to znaczy, że mają rację. Nie polecam, panowie. Administracja z rozdętym ego kompletnie zapomniała, że serwer żyje dzięki przepływowi graczy, a nie paru tuzinom darczyńców. Zasady i lore istnieją tylko na papierze, poza tym zawsze admin "sam zdecyduję".
Poza tym sam serwer jest nieprzyzwoicie lagowy, zwierzęta teleportują się ciągle – przez co największym wrogiem dla ciebie nie jest chimera czy snork, ale tuszkan i pies. W tuszka z jego lagami jeszcze traf, a bulka może cię jednym strzałem zabić berylle. Śmierci w lagu. Okropny mapping, gdzie modele po prostu znikają pod nogami.
Wiele GP w ogóle nie planuje z tobą odgrywać RP, a najwyraźniej po prostu próbują poniżyć i się dowartościować. A kuratorów nie obchodzi, że wymagania przy braniu do niewoli nie mają nic wspólnego z RP. Wojownicy mogą dla beki kazać ci lizać buty, a za nieposłuszeństwo dostajesz rpk.
Wygląda na to, że ludzie w ogóle zapomnieli, czym jest RP na tym serwerze i jak powinno wyglądać, próbując cały czas sprowadzać wszystko do strzelaniny.
Słowa mortuusguy swoją drogą są absolutną prawdą – w niektórych GP poruszają się ludzie z całą górą kijów i nikt ich za to nie karze, po prostu wieszają kije dla pozoru kary.