DayZ

[RU] Dayz STALKER RP Kill Or die vk/dayz_kod NO WHITELIST

Połączenie z serwerem

Adres dla graczy185.207.214.125:2302
Adres do monitoringu185.207.214.125:27016

Informacje o serwerze

Graczy online
11/110
Botów
0
Lokalizacja
Język serwera
Valve Anti-Cheat
Włączone
Steam Server ID
90287790970339347
Ostatnia aktualizacja
10 minut temu
Ostatnio online
10 minut temu
Ostatnio offline
2 dni temu
Dodano
3 lata temu
Kontakty
no avatar
Właściciel nie określonyWłaściciel
Podziel się z przyjaciółmi
http://gamemonitoring.pl/dayz/servers/759487
?. miejsce w topiePunktów: 0/0

Witamy na serwerze [RU] Dayz STALKER RP Kill Or die vk/dayz_kod NO WHITELIST!

Ten serwer jest przeznaczony do gry DayZ i działa na wersji 1.29.163047. Serwer znajduje się w kraju Rosja, co zapewnia doskonałą prędkość połączenia i minimalne opóźnienia dla graczy z tego regionu. Jest to szczególnie ważne dla tych, którzy cenią stabilny i szybki proces gry. Obecnie na serwerze [RU] Dayz STALKER RP Kill Or die vk/dayz_kod NO WHITELIST jest mapa ExclusionZonePlus. Na serwerze włączona jest ochrona VAC, co czyni grę uczciwą i bezpieczną.

Dołącz do nas!

Połącz się z serwerem pod adresem 185.207.214.125:2302 i zanurz się w ekscytujących przygodach i przyjaznej społeczności graczy. Na serwerze może jednocześnie grać do 110 graczy, a obecnie aktywnych jest 11 graczy. Dołącz i stań się częścią społeczności serwera! W tej chwili serwer otrzymał 0 głosów i 1 boostów, co przynosi mu 36 punktów w rankingu serwerów.

Ostatnia aktualizacja danych o serwerze została wykonana 10 minut temu.

Statystyki online graczy

Najnowsze dyskusje

[RU] Dayz STALKER RP Kill Or die vk/dayz_kod NO WHITELIST
0 / 5,000
lenin199674
3 miesiące temu
Język oryginału: Rosyjski

Kuratorzy na tym serwerze są niepełnosprawni, eventerzy to też tylko dzieci z domu dziecka, które 'pomagają serwerowi' dla wszystkich

136
vtoa22
3 miesiące temu
Język oryginału nieznany

Serwer ma graczy online dzięki swobodnemu wejściu i łatwemu startowi. Ale po 2-3 dniach uświadamiasz sobie, że to nie jest serwer RP. Administracja traktuje graczy jak bydło, ale czasami robi obłudne próby "dobrego kuratora". Admin lubi usprawiedliwiać swoje głupie pomysły tym, że jedni gracze odejdą, inni przyjdą - tym samym ustala narrację w stosunku do graczy. Serwer to głównie PvE bez RP, jest ogromny ukryty donat, który psuje ekonomię. Każda grupa ma swojego kuratora (z adminem), który nigdy nie ukarze swojego, a tylko go ostrzeże lub wręcz zrobi gorzej tobie. Powtórzę - kuratorzy oooobardzo stoją za swoimi, ignorując zasady projektu. Maping jest bardzo fajny i ładny, ale polityka i skład administracji (włącznie z twórcą) może służyć jako przykład, jakim nie powinno się być adminem.

Pokaż więcej
127
antirp
rok temu
Język oryginału nieznany

Mapa dobra, jakościowo wykonana. Ale przez adminów-pedałów wszystko psuje tę imbowość serwera. Kto chce grać, niech się przygotowuje. Przyczepi się do was administratorski lizus i będzie prosił o steam id, a potem admin JEDEN będzie banować bez wyjaśnienia, tak u mnie kumpel wyleciał. Żeby wyjaśnić sytuację, inni adminowie będą was kulturalnie posyłać w chuj. Zbieranina pedałków razem ze stwórcą.

106
Język oryginału nieznany

Unikaj ten serwer
Dają bana za nic
Moderacja i admini to fakiery jak i ci sami
Unikaj tej gówna

83
bronikon99
Zaktualizowano 2 lata temu
Język oryginału: Rosyjski

Mogę powiedzieć o serwerze tylko tyle, że: serwer to pierdół, a moderzy to kłownie.

74
Pokaż wszystko