Rust

РУССКИЙ | ДОБРЫЙ | ДЛЯ НОВИЧКОВ 15.06

Połączenie z serwerem

Adres dla graczy80.242.59.216:35400
Adres do monitoringu80.242.59.216:35415

Informacje o serwerze

Graczy online
4/300
Botów
0
Język serwera
Rozmiar
4250
Seed
1337
Tryb
Vanilla
Wersja
Valve Anti-Cheat
Włączone
PvE
Wyłączone
FPS
Bieżący: 30, Średnia: 30
Encji
131,533
Steam Server ID
90287496269961238
Ostatni wipe
9 dni temu
Ostatnia aktualizacja
10 minut temu
Ostatnio online
10 minut temu
Ostatnio offline
5 godzin temu
Dodano
4 miesiące temu
Kontakty
no avatar
Właściciel nie określonyWłaściciel
Podziel się z przyjaciółmi
http://gamemonitoring.pl/rust/servers/11159167
?. miejsce w topiePunktów: 0/0
РУССКИЙ | ДОБРЫЙ | ДЛЯ НОВИЧКОВ 15.06

Добро пожаловать на сервер: РУССКИЙ | ДОБРЫЙ | ДЛЯ НОВИЧКОВ
Классический сервер который идеально подходит для новичков

  • Размер карты 4250
  • Вайп раз в месяц
  • Нет ограничений по количеству игроков в команде
  • Разрешены кланы и союзы
  • Добавлены переработчики, НПЗ и дроны в рыбацких деревнях, ранчо, амбаре
  • Администрация доступна 24/7, готовая помочь в любых вопросах
  • Серверный античит, поддержка Rust+

Вайп был 15.06
Наш сайт: rurust.shop
Группа ВКонтакте: vk.com/russiarust_ru
Телеграм канал: t.me/rurust_ru
Наш сервер в Discord: discord.gg/7jnDXxV4MH

Statystyki online graczy

Najnowsze dyskusje

РУССКИЙ | ДОБРЫЙ | ДЛЯ НОВИЧКОВ 15.06
0 / 5,000
vadim_sergeev67
miesiąc temu
Język oryginału: Rosyjski

Zdecydowałem pograć,nic nie naruszałem,trafiłem na pewno cheatera.Napisałem skargę - sprawdźcie na cheaty albo odchodzę,mówiąc po co grać gdzie cheaterzy,i dostałem bana za naruszenie jakichś zasad,jebię taki serwer z adminami

8,866
frank
2 miesiące temu
Język oryginału nieznany

Projekt donatowy dla szkół, który kręci online. Z żywych graczy gra maksymalnie 100 osób, cała reszta to nakręcanie. Nawet gdy poruszysz ten temat na czacie drużyny, admini-obrażalscy natychmiast dają bana bez ostrzeżenia, mimo że i tak mają prawie żadnych żywych graczy. Social media projektu też są AFK i nakręcone, ostatnie wiadomości na Discordzie były w 25 roku, a ogólny czat jest wręcz zamknięty. Nie ma żadnego wsparcia, gdzie można się zwrócić o pomoc. Tylko porzucona grupa na VK. A nawet jeśli napiszesz tam w sprawie bana, nikt ci nie odpowie. Przeczytają i zablokują w grupie. Gdyby można było wysyłać tutaj filmy i zrzuty ekranu, wszystko bym potwierdził. Projekt jest tak biedny, że nakręcanie działa tylko w 1-2 dzień wype'a, po czym gwałtownie spada do 50 osób, a przez większą część wype'a w ogóle nie wzrasta powyżej 20. Nie polecam tam grać z powodu nakręcania online, nieadekwatności administracji, która najwyraźniej ma po 12 lat, i ogólnie dlatego, że projekt to tak naprawdę NN, wszystko jest stworzone tylko do donatu, nie ma nawet bloku wype'a, a ludzie za pomocą kodu promocyjnego mogą startować z t2 gunami.

Pokaż więcej
89
Pokaż wszystko