Donatowy szkolny projekt, kręcący online. Z żywych graczy maksymalnie gra 100 osób, reszta to nabijanie. Nawet gdy podniesiesz ten temat w czacie drużynowym, admini-obrażalscy od razu banują bez ostrzeżenia, mimo że i tak prawie nie mają żywych graczy. Social media projektu też są afk i nakręcone, ostatnie wiadomości na discordzie były jeszcze w 25 roku, a ogólny czat jest wręcz zamknięty. Nie ma jako takiego wsparcia, gdzie można się zwrócić o pomoc. Tylko porzucona grupa na VK. I nawet jeśli napiszesz tam w sprawie bana, nikt ci nie odpowie. Przeczytają i zablokują w grupie. Gdyby można było wysyłać tutaj wideo i zrzuty ekranu, potwierdziłbym to wszystko.
Projekt jest tak biedny, że nabijanie działa tylko w 1-2 dzień wipu, po czym gwałtownie spada do 50 osób, a przez większą część wipu w ogóle nie wzrasta powyżej 20. Nie polecam tam grać z powodu nabijania online, nieadekwatności administracji, którym najwyraźniej jest po 12 lat i ogólnie dlatego, że projekt to faktycznie NN, gdzie wszystko jest stworzone tylko do donatu i nie ma nawet blokady wipu, a ludzie za kod promocyjny mogą startować z T2 gunami.
