Rust

РУССКИЙ | УДАЧА | ДЛЯ НОВИЧКОВ 13.06

Połączenie z serwerem

Adres dla graczy80.242.59.215:35200
Adres do monitoringu80.242.59.215:35215

Informacje o serwerze

Graczy online
1/300
Botów
0
Język serwera
Rozmiar
4250
Seed
1337
Tryb
Vanilla
Wersja
Valve Anti-Cheat
Włączone
PvE
Wyłączone
FPS
Bieżący: 30, Średnia: 29
Encji
112,472
Steam Server ID
90287495910634517
Ostatni wipe
11 dni temu
Ostatnia aktualizacja
4 minuty temu
Ostatnio online
4 minuty temu
Ostatnio offline
9 dni temu
Dodano
4 miesiące temu
Kontakty
no avatar
Właściciel nie określonyWłaściciel
Podziel się z przyjaciółmi
http://gamemonitoring.pl/rust/servers/11159168
?. miejsce w topiePunktów: 0/0
РУССКИЙ | УДАЧА | ДЛЯ НОВИЧКОВ 13.06

Добро пожаловать на сервер: РУССКИЙ | УДАЧА | ДЛЯ НОВИЧКОВ
Классический сервер который идеально подходит для новичков

  • Размер карты 4250
  • Вайп раз в месяц
  • Нет ограничений по количеству игроков в команде
  • Разрешены кланы и союзы
  • Добавлены переработчики, НПЗ и дроны в в рыбацких деревнях, ранчо, амбаре
  • Администрация доступна 24/7, готовая помочь в любых вопросах
  • Серверный античит, поддержка Rust+

Вайп был 13.06
Наш сайт: rurust.shop
Группа ВКонтакте: vk.com/russiarust_ru
Телеграм канал: t.me/rurust_ru
Наш сервер в Discord: discord.gg/7jnDXxV4MH

Statystyki online graczy

Najnowsze dyskusje

РУССКИЙ | УДАЧА | ДЛЯ НОВИЧКОВ 13.06
0 / 5,000
zxcasta
miesiąc temu
Język oryginału nieznany

Donatowy szkolny projekt, kręcący online. Z żywych graczy maksymalnie gra 100 osób, reszta to nabijanie. Nawet gdy podniesiesz ten temat w czacie drużynowym, admini-obrażalscy od razu banują bez ostrzeżenia, mimo że i tak prawie nie mają żywych graczy. Social media projektu też są afk i nakręcone, ostatnie wiadomości na discordzie były jeszcze w 25 roku, a ogólny czat jest wręcz zamknięty. Nie ma jako takiego wsparcia, gdzie można się zwrócić o pomoc. Tylko porzucona grupa na VK. I nawet jeśli napiszesz tam w sprawie bana, nikt ci nie odpowie. Przeczytają i zablokują w grupie. Gdyby można było wysyłać tutaj wideo i zrzuty ekranu, potwierdziłbym to wszystko.

Projekt jest tak biedny, że nabijanie działa tylko w 1-2 dzień wipu, po czym gwałtownie spada do 50 osób, a przez większą część wipu w ogóle nie wzrasta powyżej 20. Nie polecam tam grać z powodu nabijania online, nieadekwatności administracji, którym najwyraźniej jest po 12 lat i ogólnie dlatego, że projekt to faktycznie NN, gdzie wszystko jest stworzone tylko do donatu i nie ma nawet blokady wipu, a ludzie za kod promocyjny mogą startować z T2 gunami.

Pokaż więcej
518
frank
2 miesiące temu
Język oryginału nieznany

Donacyjny projekt szkolny, kręcący online. Z żywych graczy gra maksymalnie 100 osób, reszta to nabijanie. Nawet gdy podniesiesz ten temat na czacie drużynowym, admini-obrażalscy od razu dają bana bez ostrzeżenia, mimo że i tak prawie nie mają żywych graczy. Social media projektu również są AFK i nabijane, ostatnie newsy na discordzie były jeszcze w 25 roku, a ogólny czat jest w ogóle zamknięty. Nie ma żadnego wsparcia, gdzie można zwrócić się o pomoc. Tylko porzucona grupa na VK. I nawet jeśli napiszesz tam w sprawie bana, nikt ci nie odpowie. Przeczytają i zablokują w grupie. Gdybym mógł wysyłać tutaj filmy i zrzuty ekranu, wszystko bym potwierdził. Projekt jest tak biedny, że nabijanie działa tylko w 1-2 dzień wipe'a, po czym gwałtownie spada do 50 osób, a przez większą część wipe'a w ogóle nie wzrasta powyżej 20. Nie polecam tam grać z powodu nabijania online'u, nieadekwatności administracji, której najwyraźniej ma po 12 lat i ogólnie dlatego, że projekt to tak naprawdę НН, gdzie wszystko stworzone jest tylko dla donatu i nie ma nawet blokady wipe'a, a ludzie za kod promocyjny mogą startować z t2 gunami.

Pokaż więcej
59
Pokaż wszystko