Donatowy szkolny projekt, kręcący online. Z żywych graczy maksymalnie gra 100 osób, reszta to nabijanie. Nawet gdy poruszysz ten temat na czacie drużynowym, obrażalscy admini od razu dają bana bez ostrzeżenia, mimo że i tak mają prawie zero żywych graczy. Social media projektu też są AFK i nabijane, ostatnie wiadomości na Discordzie były jeszcze w 25 roku, a ogólny czat jest wręcz zamknięty. Nie ma żadnego wsparcia, gdzie można by się zwrócić o pomoc. Tylko porzucona grupa na VK. I nawet jeśli napiszesz tam w sprawie bana, nikt ci nie odpowie. Przeczytają i zablokują w grupie. Gdyby można było tu wysyłać filmy i zrzuty ekranu, wszystko bym potwierdził.
Projekt jest tak biedny, że nabijanie działa tylko 1-2 dnia waipa, potem gwałtownie spada do 50 osób, a przez większą część waipa w ogóle nie wzrasta powyżej 20. Nie polecam tam grać z powodu nabijania online, nieadekwatności administracji, która najwyraźniej ma po 12 lat, i ogólnie dlatego, że projekt to de facto NN, gdzie wszystko jest stworzone tylko pod donat, nie ma nawet waip bloka, a ludzie za kod promocyjny mogą startować z t2 gunami.
