Rust

РУССКИЙ | СИЛЬНЫЙ | ДЛЯ НОВИЧКОВ 21.06

Połączenie z serwerem

Adres dla graczy80.242.59.217:35000
Adres do monitoringu80.242.59.217:35015

Informacje o serwerze

Graczy online
17/300
Botów
0
Język serwera
Rozmiar
4250
Seed
1337
Tryb
Survival
Wersja
Valve Anti-Cheat
Włączone
PvE
Wyłączone
FPS
Bieżący: 30, Średnia: 30
Encji
148,507
Steam Server ID
90287496260773911
Ostatni wipe
3 dni temu
Ostatnia aktualizacja
4 minuty temu
Ostatnio online
4 minuty temu
Ostatnio offline
15 dni temu
Dodano
4 miesiące temu
Kontakty
no avatar
Właściciel nie określonyWłaściciel
Podziel się z przyjaciółmi
http://gamemonitoring.pl/rust/servers/11159197
?. miejsce w topiePunktów: 0/0
РУССКИЙ | СИЛЬНЫЙ | ДЛЯ НОВИЧКОВ 21.06

Добро пожаловать на сервер: РУССКИЙ | СИЛЬНЫЙ | Для новичков
Классический сервер который идеально подходит для новичков

  • Размер карты 4250
  • Вайп раз в месяц
  • Нет ограничений по количеству игроков в команде
  • Разрешены кланы и союзы
  • Добавлены переработчики, НПЗ и дроны в рыбацких деревнях, ранчо, амбаре
  • Администрация доступна 24/7, готовая помочь в любых вопросах
  • Серверный античит, поддержка Rust+

Вайп был 21.06
Наш сайт: rurust.shop
Группа ВКонтакте: vk.com/russiarust_ru
Телеграм канал: t.me/rurust_ru
Наш сервер в Discord: discord.gg/7jnDXxV4MH

Statystyki online graczy

Najnowsze dyskusje

РУССКИЙ | СИЛЬНЫЙ | ДЛЯ НОВИЧКОВ 21.06
0 / 5,000
frank
2 miesiące temu
Język oryginału nieznany

Donacyjny szkolny projekt, kręcący online. Z żywych graczy gra maksymalnie 100 osób, cała reszta to nabijanie. Nawet gdy poruszysz ten temat na czacie drużynowym, nadąsani admini od razu banują bez ostrzeżenia, mimo że i tak nie mają prawie żywych graczy. Social media projektu też są afk i nabijane, ostatnie newsy na Discordzie były jeszcze w 25 roku, a ogólny czat w ogóle jest zamknięty. Nie ma wsparcia, do którego można się zwrócić o pomoc. Tylko porzucona grupa na VK. I nawet jeśli napiszesz tam w sprawie bana, nikt ci nie odpowie. Przeczytają i zablokują w grupie. Gdyby można było wysyłać tutaj wideo i zrzuty ekranu, potwierdziłbym wszystko.
Projekt jest tak biedny, że nabijanie działa tylko w 1-2 dzień wipe'a, po czym gwałtownie spada do 50 osób, a przez większą część wipe'a w ogóle nie podnosi się powyżej 20. Nie polecam tam grać z powodu nabijanego online'u, nieadekwatności administracji, która ma chyba po 12 lat i ogólnie dlatego, że projekt to właściwie NN, gdzie wszystko jest stworzone tylko pod donat i nie ma nawet blokady wipe'a, a ludzie za kod promocyjny mogą startować z T2 gunami.

Pokaż więcej
42
Pokaż wszystko