Rust

#2 WARZONE X5 [MAX 2|TP|KIT|SHOP|BRO|LOOT+]

Połączenie z serwerem

Adres dla graczys2.warzrust.ru:20000

Informacje o serwerze

Graczy online
14/100
Botów
0
Lokalizacja
Język serwera
Rozmiar
3600
Seed
61981216
Tryb
Vanilla
Wersja
Valve Anti-Cheat
Włączone
PvE
Wyłączone
FPS
Bieżący: 81, Średnia: 80
Encji
100,206
Steam Server ID
90287734225796120
Ostatni wipe
4 godziny temu
Ostatnia aktualizacja
kilka sekund temu
Ostatnio online
kilka sekund temu
Ostatnio offline
miesiąc temu
Dodano
4 lata temu
Kontakty
Podziel się z przyjaciółmi
http://gamemonitoring.pl/rust/servers/565508
?. miejsce w topiePunktów: 0/0
$WARZONE #2 [DUO/MAX2 | X5 | CASES | LAB] Wipe 2.02

♦ Рейты добычи Ресурсов, Компонентов, Скрапа x5
♦ Кол-во игроков в команде: 2 (MAX2)
♦ Турели работают без электричества
♦ Ивенты - Счастливая минута и Кобальт Лаборатория
♦ Быстрые печи, Переработчик, Аир Дроп
♦ Фарм Руды и Дерева по маркерам
♦ Авто-лутание Бочек, Знаков и Кактусов

Группа вк: vk.com/ruwarzone
Телеграм: https://t.me/warzone_rust

Донат магазин: shop.warzrust.ru

Statystyki online graczy

Najnowsze dyskusje

#2 WARZONE X5 [MAX 2|TP|KIT|SHOP|BRO|LOOT+]
0 / 5,000
warzoneshluxa
Zaktualizowano 3 miesiące temu
Język oryginału nieznany

Serwer i pluginy są interesujące, sam pomysł spoko. ALE Moderacja na tym serwerze to najobrzydliwsza rzecz jaka istnieje. Jak wam się podoba BAN na 14 dni z uzasadnieniem - Podejrzany)))) co więcej, dostałeś Bana? No to zapłać nędznemu chujowi 500 rubli i graj dalej z cheaterami))))

Co? Goście grają w 4 ryje na max2? Chuja ich zbanują, bo oni donacją do sklepiku biednemu chujowi który trzyma serwery na hostingu od Moscow.OVH z hostingami z 2019 roku))))

U gościa, kurwa, w sklepie w konsoli przechowywane są dane osobowe, a on ma wyjebane, bo najważniejsze to dostać 500 rubli za odbanowanie i nie banować ulubionych donorów)

Najzabawniejsze jest to, że tu są nakręcone pozytywne opinie, gdzie liczba godzin na serwerze albo nie istnieje, albo jest przesadnie ogromna, bo serwery tego projektu co chwilę się otwierają i zamykają

Podsumowując mogę powiedzieć, że grać na serwerze nie warto tylko przez administratora taniej dziwki, bo jeśli będzie was rajdować 5 donorów na serwerze max2, na online 6, to was zbanują szybciej niż ich, bo ośmieliliście się obrazić chujosów admina)

jeśli wygrywacie w konkursie na balans w sklepie, omijając przy tym tych samych debili z donatem, to admin ŁAMIE plugin konkursu i nie dostaniecie NI-CHU-JA.

Czekamy, aż administracja - nędzny chujojebca zamknie projekt i pójdzie pracować rękami, a nie tylko swoją dupą)

Pokaż więcej
94
yhslxa5408
9 miesięcy temu
Język oryginału nieznany

Banują za grę bez cheatów, bez sprawdzeń, po prostu dlatego, że zabijasz zbyt wielu graczy, albo z powodu "masz bana na innym serwerze x5, więc będziesz miał i u nas". Na prośby o przeprowadzenie weryfikacji często po prostu banują na Discordzie, ignorują na VK, nie nawiązują kontaktu. Być może to jeden z powodów, dla których projekt zdechł jak pies i szuka sponsorów, youtuberów i specjalistów od marketingu))

60
mishadoss13
10 miesięcy temu
Język oryginału nieznany

Fajowy serwer , chcę ogólnie wygrać bosskę na 30 dni , było by nie źle , ja od dawna gram na tym serwerze w zasadzie norm , ale super gra ostro ruinuje , zrobić ją bardziej lepszą żeby można by było realnie wygrać , a to ogólnie ciężko , a tak to i online by wzrósł

47
Język oryginału nieznany

Kupiliśmy vipy z przyjacielem. Zarejderowaliśmy gracza (w kolejności okazało się, że to admin). Rozpoczęliśmy dyskusję z nim w czacie i zostaliśmy wezwani na sprawdzenie. Po zakończeniu sprawdzania nasz donator płakał. Prosto zabanili nas. Projekt jest gównem.

53
antoxa3334
2 lata temu
Język oryginału: Rosyjski

Świetny serwer, dobra moderacja, fajne pluginy

45
Pokaż wszystko