frezylaym22

frezylaym22

@frezylaym22
Język oryginału: Rosyjski

Nie radzę tu wchodzić, grają obrażeni admini, którzy od razu zaczną cię szukać, jeśli ich zabijesz. W skrócie: mój kolega zabił admina w mieście, minęło jakieś 20 minut i widzę, jak jakieś dzieciaki kręcą się wokół chaty i krzyczą, że jeśli nie wyjdzie, to zburzą chatę. Wyszedłem, zapytałem, co się stało, ale nic konkretnie nie wyjaśnili i od razu mnie zabili. Potem zateleportował się mój kolega i zaczął z nimi rozmawiać, co się stało. Ostatecznie admin powiedział, że spaliła mu się dupa, nasrał w rzeczy, że nie można go było zabić, bo on jest jak bóg na tym serwerze. Następnego dnia całkowicie zniszczyli nasze chaty i przestaliśmy grać w tym cudownym projekcie. Kto chce zachować swoje nerwy i dobrze spędzić czas latem, lepiej tu nie wchodźcie) A niech tu dalej grają obrażonki, którym w realnym życiu popuszczono i próbują się odegrać tutaj.

Pokaż więcej
4,191