Język oryginału: Rosyjski
Lubię tu grać po prostu dlatego, że gracze są normalni, serwer jest bez cheaterów, a admini przeciwdziałają nieodpowiedniemu zachowaniu uczestników. Zero polityki, ciekawe mody są uruchamiane. Naprawdę, na razie czuję się tu całkiem komfortowo.
1,372