Counter-Strike 2

💚[CS2] GROZNYCS.RU💚 | MIRAGE ONLY #1 | !KNIFE !SKINS

Połączenie z serwerem

Adres dla graczy45.95.31.196:27415

Informacje o serwerze

Graczy online
0/30
Botów
0
Lokalizacja
Język serwera
Tryb
Counter-Strike 2
Wersja
Valve Anti-Cheat
Włączone
Steam Server ID
85568392925072874
Ostatnia aktualizacja
minutę temu
Ostatnio online
minutę temu
Ostatnio offline
11 dni temu
Dodano
2 lata temu
Kontakty
6ker9
6ker9Właściciel
Podziel się z przyjaciółmi
http://gamemonitoring.pl/counter-strike-2/servers/4958800
?. miejsce w topiePunktów: 0/0

На этом сервере вы можете не только поиграть, но и завести себе друзей с которыми будете играть в другие различные игры)

Statystyki online graczy

Najnowsze dyskusje

💚[CS2] GROZNYCS.RU💚 | MIRAGE ONLY #1 | !KNIFE !SKINS
0 / 5,000
toptokio01
23 dni temu
Język oryginału: Rosyjski

Serwer to gówno, zepsuli go na vipie.

3,147
yarikalex28
2 miesiące temu
Język oryginału: Rosyjski

Serwer jest kompletnym śmieciem. W żadnym wypadku nie polecam.

130
kraz1
3 miesiące temu
Język oryginału: Rosyjski

admin to chuj, po prostu bez żadnego powodu wezwał na sprawdzanie, gdy zostaliśmy sami na serwerze, pierdolec mówi żeby nie nudzić się idźmy na sprawdzenie, dobrze administracja działa serwer jest dupa

65
donterawu
5 miesięcy temu
Język oryginału: Rosyjski

Przyjazny serwer z silną mentalnością i świetną administracją

53
mandarinkabezkostochekk
6 miesięcy temu
Język oryginału nieznany

Okropny publik do chillowej gry, biegają niedorobione anime modelki, w które nie wiadomo jak trafić. Wielu adminów wzywa na sprawdzenie, jak zabiłeś ich kilka razy (gram na tym publiku od 9-10 miesiąca i takich sytuacji z nowymi adminami (stażystami) mam mnóstwo). W tamtym momencie (11 miesiąc) publik był jeszcze normalny, ale po zimowej aktualizacji i obniżeniu cen na przywileje grać stało się po prostu nie do zniesienia (a zmniejszenie funkcji donata wcale nie poprawiło sytuacji). Dodali jeszcze więcej anime modelek, czyli jeszcze więcej niezrozumiałych modelek, które skaczą na bunnyhopie (k/d na bunnyhop nie istnieje), (następne zdanie dla przykładu) 2-3 modelki już doskakały do pita, zanim ty jeszcze doszedłeś do fireboxa. W efekcie mamy: kolejny śmieciowy projekt z około 46+- niepoligonalnymi modelkami; vipki za grosz, które dają ogromną przewagę nad zwykłymi graczami; głupich nowych adminów, którzy bez programu nie potrafią sprawdzić i po prostu puszczają; oraz wesołego gróźnego, który doi kasę z vipek, które są na każdy serwer osobno. Co mogę powiedzieć na koniec – grać na tym publiku jako zwykły gracz bez vipki? – zdecydowanie nie, uduszą cię jebani donatorzy. Czy sam polecam grać na tym publiku? – według waszego uznania, szczerze nie chcę już grać na tym śmieciowym projekcie, maksymalnie mogę tylko posiedzieć z adminami na dc i tyle. Powodzenia wszystkim ;-;

Pokaż więcej
56
Pokaż wszystko