Counter-Strike 2

💚[CS2] GROZNYCS.RU💚 | AWP LEGO #1 | !KNIFE !SKINS

Połączenie z serwerem

Adres dla graczy45.95.31.134:27015

Informacje o serwerze

Graczy online
0/32
Botów
0
Lokalizacja
Język serwera
Tryb
Counter-Strike 2
Wersja
Valve Anti-Cheat
Włączone
Steam Server ID
85568392931076157
Ostatnia aktualizacja
8 minut temu
Ostatnio online
8 minut temu
Ostatnio offline
11 dni temu
Dodano
2 lata temu
Kontakty
6ker9
6ker9Właściciel
Podziel się z przyjaciółmi
http://gamemonitoring.pl/counter-strike-2/servers/6360833
?. miejsce w topiePunktów: 0/0

На этом сервере вы можете не только поиграть, но и завести себе друзей с которыми будете играть в другие различные игры)
На этом сервере вы можете не только поиграть, но и завести себе друзей с которыми будете играть в другие различные игры)

Statystyki online graczy

Najnowsze dyskusje

💚[CS2] GROZNYCS.RU💚 | AWP LEGO #1 | !KNIFE !SKINS
0 / 5,000
toptokio01
23 dni temu
Język oryginału: Rosyjski

Serwer to gówno, nie dał mi suba teraz, jeszcze wymyślili jakiś pierdół, nie polecam i jest cholernie dużo cheaterów.

3,865
ultra_tyoma
4 miesiące temu
Język oryginału nieznany

admini są normalni, zabrali parę kart i dali bana, poprosili o nick na dc, potem zbanowali mnie, krzyczę.

100
gtopor427
4 miesiące temu
Język oryginału: Rosyjski

ban za lucky kill przez dym
mam dowód wideo, klasa

52
volodyakoksharov2008
5 miesięcy temu
Język oryginału: Rosyjski

Otrzymano bana na serwerze za zabójstwo administratora z użyciem cheatów, rozróbcie to bracia jp.zppp

39
lilhubby
Zaktualizowano 5 miesięcy temu
Język oryginału nieznany

Dlaczego dostaje się bana za zabicie admina lub vipera?
Wszedłem na serwer, grałem nie dłużej niż 2 tygodnie, na początku wszystko mi się podobało, dzisiaj wszedłem pograć, zabójstwa szły dobrze. Potem wszedł na serwer jakiś admin lub viper, zabiłem go i po tym dostałem bana na serwerze. Po co takim daje się admina?

501
Pokaż wszystko