Counter-Strike 2

💚[CS2] GROZNYCS.RU💚 | SANDSTONE #1 | !KNIFE !SKINS

Połączenie z serwerem

Adres dla graczy45.95.31.196:27115

Informacje o serwerze

Graczy online
0/30
Botów
0
Lokalizacja
Język serwera
Tryb
Counter-Strike 2
Wersja
Valve Anti-Cheat
Włączone
Steam Server ID
85568392925072820
Ostatnia aktualizacja
2 minuty temu
Ostatnio online
2 minuty temu
Ostatnio offline
11 dni temu
Dodano
rok temu
Kontakty
6ker9
6ker9Właściciel
Podziel się z przyjaciółmi
http://gamemonitoring.pl/counter-strike-2/servers/7206214
?. miejsce w topiePunktów: 0/0

На этом сервере вы можете не только поиграть, но и завести себе друзей с которыми будете играть в другие различные игры)

Statystyki online graczy

Najnowsze dyskusje

💚[CS2] GROZNYCS.RU💚 | SANDSTONE #1 | !KNIFE !SKINS
0 / 5,000
toptokio01
23 dni temu
Język oryginału: Rosyjski

Serwer dał mi nic, teraz naliczyli subskrypcję. I jeszcze coś zepsuli. Nie polecam.

3,848
mandarinkabezkostochekk
6 miesięcy temu
Język oryginału nieznany

Straszny publiczny serwer do chillowej gry, biegają niedo-anime modelki, w które nie wiadomo jak trafić. Wielu adminów wzywa na sprawdzenie, jak zabiłeś ich kilka razy (Gram na serwerze od 9-10 miesiąca i takich sytuacji z nowymi adminami (stażystami) mam wiele). W tamtym momencie (11 miesiąca) serwer był jeszcze normalny, ale po zimowej aktualizacji i obniżeniu cen na przywileje gra stała się po prostu nieznośna (a zmniejszenie funkcji donata w żaden sposób nie poprawiło sytuacji). Dodali jeszcze więcej anime modelek, a więc jeszcze więcej niezrozumiałych modelek, które skaczą na bunnyhopie (cd na bunnyhop nie ma), (następne zdanie przykładowo) 2-3 modelki już doskakały do pita, podczas gdy ty nawet nie dotarłeś do fireboxa. W rezultacie otrzymujemy: Kolejny śmieciowy projekt z około 46+- niepoligonalnych modelek; vipki za grosze, które dają ogromną przewagę nad zwykłymi graczami; głupich nowych adminów, którzy bez programu nie mogą sprawdzić i po prostu puszczają; i wesołego groźnego, który zbiera kasę z vipek, które są na każdy serwer osobno. Co mogę powiedzieć na koniec, czy grać na tym serwerze jako zwykły gracz bez vipki? -zdecydowanie nie, po prostu uduszą cię jebani donatorzy, czy sam polecam grać na serwerze? -według waszego uznania, szczerze nie chcę już grać na tym śmieciowym projekcie, maksymalnie tylko mogę z adminami na dc posiedzieć i tyle. Powodzenia wszystkim;-;

Pokaż więcej
141
serega_201
8 miesięcy temu
Język oryginału: Rosyjski

zagrałem przez około 3 minuty zrobiłem 2 zabójstwa i zostałem zbanowany bez weryfikacji - rep chuj publiczny

62
wors1yyy
Zaktualizowano 8 miesięcy temu
Język oryginału nieznany

JAK MOGĘ KUPIĆ VIP NIE MOGĘ ZNALEZĆ GDZIE
POMOC ZNALEZĆ PRZYCISK DO KUPNA VIP

473
kruchininauliya777
8 miesięcy temu
Język oryginału: Rosyjski

Topowy serwer grał od dawna, zdecydowałem się wrócić i nie na darmo topowy serwer polecam

52
Pokaż wszystko