DayZ

[RU] The Whisper New AoD | Stalker PVE | discord.gg/thewhisper

Połączenie z serwerem

Adres dla graczy195.18.27.164:2309
Adres do monitoringu195.18.27.164:2312

Informacje o serwerze

Graczy online
1/60
Botów
0
Lokalizacja
Język serwera
Valve Anti-Cheat
Włączone
Steam Server ID
90287812510437385
Ostatnia aktualizacja
4 minuty temu
Ostatnio online
4 minuty temu
Ostatnio offline
1 dzień temu
Dodano
3 lata temu
Kontakty
no avatar
Właściciel nie określonyWłaściciel
Podziel się z przyjaciółmi
http://gamemonitoring.pl/dayz/servers/2144425
?. miejsce w topiePunktów: 0/0

Witamy na serwerze [RU] The Whisper New AoD | Stalker PVE | discord.gg/thewhisper!

Ten serwer jest przeznaczony do gry DayZ i działa na wersji 1.29.163047. Serwer znajduje się w kraju Rosja, co zapewnia doskonałą prędkość połączenia i minimalne opóźnienia dla graczy z tego regionu. Jest to szczególnie ważne dla tych, którzy cenią stabilny i szybki proces gry. Obecnie na serwerze [RU] The Whisper New AoD | Stalker PVE | discord.gg/thewhisper jest mapa ExclusionZonePlus. Na serwerze włączona jest ochrona VAC, co czyni grę uczciwą i bezpieczną.

Dołącz do nas!

Połącz się z serwerem pod adresem 195.18.27.164:2309 i zanurz się w ekscytujących przygodach i przyjaznej społeczności graczy. Na serwerze może jednocześnie grać do 60 graczy, a obecnie aktywnych jest 1 graczy. Dołącz i stań się częścią społeczności serwera! W tej chwili serwer otrzymał 0 głosów i 1 boostów, co przynosi mu 31 punktów w rankingu serwerów.

Ostatnia aktualizacja danych o serwerze została wykonana 4 minuty temu.

Statystyki online graczy

Najnowsze dyskusje

[RU] The Whisper New AoD | Stalker PVE | discord.gg/thewhisper
0 / 5,000
Alex98
9 miesięcy temu
Język oryginału nieznany

NIE POLECAM!!!
Obrzydliwy serwer, gdzie administracja wyobraziła sobie, że jest prawie bogami w stalkerskiej branży!
Obrzydliwe podejście! Występują z pozycji "jesteś winny, udowodnij, że tak nie jest"!
Zabili gospodarkę gry "donatem na imię".
Na przykład: to jest, kiedy kupujesz od Wasi detektor za 9000 rub. Piszesz ticket, uzupełniasz saldo strony Wasi o 9000 rub. i on daje ci detektor!
W finansowym plusie są tylko admini. Oni tak żyją na swoim ginącym projekcie! A Wasi czyste cyferki na stronę, a tobie piksele. I oni jeszcze jako trzecia strona decydują – drogo to czy mało. Po co oni wchodzą jako trzecia strona w transakcję? Osły!
Po prostu nędzny projekt, gdzie DONOSICIELSTWO I DONOSY SĄ WITANE ZE WZGLĘDU NA GRYWALNE NAGRADZANIE!!!
Gospodarka zabita "donatami na imię"!
Pomagać nowym nie można, bo to przeszkadza im w grze BAN!
Lagi dzikie sprzed roku!
Kosmos wprowadził questy o swojej ukochanej żonce w grze. To dziki obciach! Życie osobiste nie powinno dotyczyć twojego projektu i interesów graczy!
NIE POLECAM!!!

Pokaż więcej
24
Pokaż wszystko