Rust

РУССКИЙ | МОСКОВСКИЙ | НОВИЧОК 22.06

Połączenie z serwerem

Adres dla graczy80.242.59.214:35400
Adres do monitoringu80.242.59.214:35415

Informacje o serwerze

Graczy online
20/300
Botów
0
Język serwera
Rozmiar
4250
Seed
1337
Tryb
Vanilla
Wersja
Valve Anti-Cheat
Włączone
PvE
Wyłączone
FPS
Bieżący: 30, Średnia: 30
Encji
168,980
Steam Server ID
90287496289834004
Ostatni wipe
2 dni temu
Ostatnia aktualizacja
4 minuty temu
Ostatnio online
4 minuty temu
Ostatnio offline
21 dni temu
Dodano
4 miesiące temu
Kontakty
no avatar
Właściciel nie określonyWłaściciel
Podziel się z przyjaciółmi
http://gamemonitoring.pl/rust/servers/11159194
?. miejsce w topiePunktów: 0/0
РУССКИЙ | МОСКОВСКИЙ | НОВИЧОК 22.06

Добро пожаловать на сервер: РУССКИЙ | МОСКОВСКИЙ | ДЛЯ НОВИЧКОВ | CLASSIC
Классический сервер который идеально подходит для новичков

  • Размер карты 4250
  • Вайп раз в месяц
  • Нет ограничений по количеству игроков в команде
  • Разрешены кланы и союзы
  • Добавлены переработчики, НПЗ и дроны в в рыбацких деревнях, ранчо, амбаре
  • Администрация доступна 24/7, готовая помочь в любых вопросах
  • Серверный античит, поддержка Rust+

Вайп был 22.06
Наш сайт: rurust.shop
Группа ВКонтакте: vk.com/russiarust_ru
Телеграм канал: t.me/rurust_ru
Наш сервер в Discord: discord.gg/7jnDXxV4MH

Statystyki online graczy

Najnowsze dyskusje

РУССКИЙ | МОСКОВСКИЙ | НОВИЧОК 22.06
0 / 5,000
frank
2 miesiące temu
Język oryginału nieznany

Donatowy szkolny projekt, kręcący online. Z żywych graczy maksymalnie gra 100 osób, reszta to nabijanie. Nawet gdy poruszy się ten temat na czacie drużynowym, obrażalscy admini od razu dają bana bez ostrzeżenia, mimo że i tak prawie nie mają żywych graczy. Social media projektu też są AFK i nabijane, ostatnie wiadomości na Discordzie były w 25 roku, a ogólny chat jest wręcz zamknięty. Nie ma wsparcia, gdzie można się zwrócić o pomoc. Tylko porzucona grupa na VK. I nawet jeśli napiszesz tam w sprawie bana, nikt nie odpowie. Przeczytają i zablokują w grupie. Gdyby można było tu wysyłać filmy i zrzuty ekranu, wszystko bym potwierdził.

Projekt jest tak biedny, że nabijanie działa tylko w 1-2 dzień wipe'a, potem gwałtownie spada do 50 osób, a przez większą część wipe'a w ogóle nie podnosi się powyżej 20. Nie polecam tam grać z powodu nabijania online, nieadekwatności administracji, która pewnie ma po 12 lat i ogólnie dlatego, że projekt to tak naprawdę NN, na którym wszystko jest stworzone tylko dla donatu i nie ma nawet wipe blocka, a ludzie za kod promocyjny mogą wystartować z t2 gunami.

Pokaż więcej
59
Pokaż wszystko