Rust

#3 BroRust X50/X100|G WIPE 27.06|MAX5|NoBP|Loot+|Copter

Połączenie z serwerem

Adres dla graczy109.248.4.156:28015
Adres do monitoringu109.248.4.156:30000

Informacje o serwerze

Graczy online
208/230
Botów
0
Lokalizacja
Język serwera
Rozmiar
4300
Seed
32706
Tryb
Survival
Wersja
Valve Anti-Cheat
Włączone
PvE
Wyłączone
FPS
Bieżący: 60, Średnia: 60
Encji
158,400
Steam Server ID
90287787774107674
Ostatni wipe
1 dzień temu
Ostatnia aktualizacja
2 minuty temu
Ostatnio online
2 minuty temu
Ostatnio offline
24 dni temu
Dodano
3 miesiące temu
Kontakty
no avatar
Właściciel nie określonyWłaściciel
Podziel się z przyjaciółmi
http://gamemonitoring.pl/rust/servers/11260716
?. miejsce w topiePunktów: 0/0
#3 BroRust X50/X100|G WIPE 27.06|MAX5|NoBP|Loot+|Copter

No Lags - Best Hardware!
Private AntiCheat!
BroRust #3 X50/X100 | MAX5 | WIPE 27.06 | NoBPs
Добавь в ник BroRust и получи /kit daily и 50 рублей бонуса!
Ресурсы X50/X100 (X50/X100 RATES), Лут X10/X20 (LOOT X10/X20)
Не нужны верстаки (NO WORKBENCH), Не нужны карты (NO RT PUZZLES)!
Site: BroRust.com
Группа VK: vk.com/brorustsrv
Discord: Dc.BroRust.com
Telegram: t.me/brorust
Steam: Steam.BroRust.com

Statystyki online graczy

Najnowsze dyskusje

#3 BroRust X50/X100|G WIPE 27.06|MAX5|NoBP|Loot+|Copter
0 / 5,000
kr0lyakus
3 miesiące temu
Język oryginału nieznany

NIE POLECAM TRACIĆ WASZEGO CZASU NA TEN PROJEKT!
Mój ban został kupiony lub sfabrykowany przez administrację serwera, której interesy stały się ważniejsze niż uczciwa konkurencja, ponieważ osobiście ja i moi teamowicze wybijaliśmy pseudo topów serwera i ich lizusów, pachołków.
Jestem pewien 100% udziału w moim banu zainteresowanych adminów/helperów serwera.
Według moich obserwacji nie jestem pierwszy, na pewno nie ostatni.
Fakty przedstawione na moim filmie "ADMIN ZABANOWAŁ za SKILL PO ZNAJOMOŚCI! WYBIŁEM WSZYSTKICH LIZUSÓW SERWERA — HAŃBA "BroRust". RUST/RAST".
Ten projekt zajmuje się zlewaniem graczy, jeśli zaczniecie wybijać się do topu lub wysyłać na wysypisko lizusów adminów, to zbanują bez powodu.
Jeśli jesteś uczciwym graczem, który mniej więcej gra - nie ma tu dla ciebie miejsca, ten serwer nawet nie jest wart twojej uwagi.
Szczerze, nie myślałem, że na takich serwerach w latach dwudziestych jeszcze istnieje taka hańba, po prostu hańba!
Admin nie dba o reputację projektu, nie dba o graczy, którzy przynoszą online = aktywność = donaty, nieee, trzeba popierać swoich, tu chodzi o ego)
Zbanowali mnie bez sprawdzeń (wcześniej już raz sprawdzili), bez dowodów, bez rollbacków, bez niczego, gdy stałem afk, zgłosiłem ticket na ich dc - zbanowali i tam, takie sprawy)
Moje konto nadal funkcjonuje, zostałem zbanowany za "niewygodną" grę na ich projekcie.
Nie zaczynajcie tam grać.

Pokaż więcej
111
tik383701
Zaktualizowano 3 miesiące temu
Język oryginału nieznany

NIE POLECAM MARNOŚĆ SWOJEGO CZASU NA TEN PROJEKT!
Mój ban został kupiony lub sfałszowany przez administrację serwera, której interesy stały się ważniejsze od uczciwej konkurencji, ponieważ osobiście ja i moi teamaci wybijali pseudo topy serwera i ich lizusów, służalców.
Jestem w 100% pewny udziału w moim banie zainteresowanych adminów/helperów serwera.
Z moich obserwacji nie jestem pierwszy, na pewno nie ostatni.
Fakty pokazane na moim filmie "ADMIN ZABANOWAŁ za SKILLA po ZNAJOMOŚCI! WYBIŁEM WSZYSTKICH LIZUSÓW SERWERA — HAŃBA "BroRust". RUST/RAST".
Ten projekt zajmuje się zlewaniem graczy – jeśli zaczniecie się wybijać na top lub wysyłać na spawn lizusów adminów, to zbanują bez powodu.
Jeśli jesteś uczciwym graczem, który mniej więcej gra – nie ma tu dla ciebie miejsca, ten serwer nawet nie jest wart twojej uwagi.
Szczerze, nie myślałem, że na takich serwerach w latach dwudziestych jeszcze istnieje taka hańba, po prostu hańba!
Admin nie dba o reputację projektu, nie dba o graczy, którzy przynoszą online = aktywność = donaty, niee, trzeba faworyzować swoich, tu chodzi o ego)
Zbanowali mnie bez sprawdzeń (wcześniej już raz sprawdzali), bez dowodów, bez rollbacków, bez niczego, gdy stałem afk, złożyłem ticket na ich dc – zbanowali i tam, takie sprawy)
Moje konto nadal funkcjonuje, zostałem zbanowany za "niewygodną" grę na ich projekcie.
Nie zaczynajcie tam grać.

Pokaż więcej
80
th3monax
Zaktualizowano 3 miesiące temu
Język oryginału nieznany

NIE POLECAM TRACIĆ WASZEGO CZASU NA TEN PROJEKT!
Mój ban został kupiony lub sfabrykowany przez administrację serwera, której interesy stały się wyższe niż uczciwa konkurencja, ponieważ osobiście ja i moi teammate'y wybijaliśmy pseudo topy serwera i ich lizusów, pachołków.
Jestem pewien w 100% udziału w moim banie zainteresowanych adminów/helperów serwera.
Według moich obserwacji nie jestem pierwszy, wyraźnie nie ostatni.
Fakty pokazane na moim filmie "ADMIN ZABANOWAŁ za SKILL PRZEZ ZNAJOMOŚCI! WYBIŁEM WSZYSTKICH LIZUSÓW SERWERA — HANBA "BroRust". RUST/РАСТ".
Ten projekt zajmuje się zlewaniem graczy, jeśli zaczniecie się wybijać do topu lub wysyłać na śmietnik lizusów adminów, to zbanują bez powodu.
Jeśli jesteś uczciwym graczem, który mniej więcej gra – nie ma tu dla ciebie miejsca, ten serwer nawet nie jest wart twojej uwagi.
Szczerze, nie myślałem, że na takich serwerach w latach dwudziestych jeszcze istnieje taka hańba, po prostu hańba!
Adminowi nie zależy na reputacji projektu, nie zależy na graczach, którzy przynoszą online = aktywność = donaty, nieee, trzeba faworyzować swoich, tu chodzi o ego)
Mnie zbanowali bez sprawdzeń (wcześniej już raz sprawdzali), bez dowodów, bez rollbacków, bez niczego, kiedy stałem afk, wysłałem ticket na ich ds – zbanowali i tam, takie sprawy)
Moje konto nadal funkcjonuje, zostało zbanowane za "niewygodną" grę na ich projekcie.
Nie zaczynajcie tam grać.

Pokaż więcej
68
Pokaż wszystko