Połączenie z serwerem

Adres dla graczy109.248.4.31:24357
Adres do monitoringu109.248.4.31:24358

Informacje o serwerze

Graczy online
44/170
Botów
0
Lokalizacja
Język serwera
Tryb
Survival
Wersja
Valve Anti-Cheat
Włączone
PVP
Włączone
Steam Server ID
90287730633054237
Ostatnia aktualizacja
2 minuty temu
Ostatnio online
2 minuty temu
Ostatnio offline
13 godzin temu
Dodano
2 lata temu

Mody i wtyczki

New dinos
sandbox dinos
Kontakty
devildinosaur
devildinosaurWłaściciel
Podziel się z przyjaciółmi
http://gamemonitoring.pl/the-isle/servers/3982211
?. miejsce w topiePunktów: 0/0

Age of Dino — одно из крупнейших русскоязычных сообществ в играх по динозаврам.

Нас отличает стабильность, грамотная социальная политика, отлаженная годами система администрирования, в которой нет места коррупции, кумовству и подсуживанию, и, конечно, самые добрые игроки.

Находи друзей и веселись!

Statystyki online graczy

Najnowsze dyskusje

Age of Dino (SU)
0 / 5,000
olddino
Zaktualizowano 2 miesiące temu
Język oryginału nieznany

"To właśnie rozsądna polityka społeczna jest najważniejsza w kwestii budowania stabilnej społeczności. Nawet w warunkach monopolu zapominanie o tym to niedopuszczalny luksus, inaczej wszystko doprowadzi do tego, co możemy obserwować; ludzie, w tym ci, którzy wcześniej byli lojalni wobec serwera, ale zmęczeni bezczelnością i wyciskarką, szukają alternatywy, a inicjatywni członkowie społeczności tę alternatywę na pewno stworzą, to kwestia czasu.
Jak zauważyłem, właśnie tego zrozumienia (wydawałoby się oczywistego!), ku rozpaczy zwykłych graczy, brakuje kierownikom rosyjskojęzycznych projektów. Ale nowa era już rysuje się na horyzoncie... Dlatego właśnie ważne jest obalanie mitów zrodzonych z chciwości. Nie ma takiej potrzeby, a to tylko usprawiedliwienie monopolistycznej bezczelności. Można tworzyć mnóstwo innych udogodnień, bardziej premium i nie krytycznych dla gracza, ale zamiast opracowywania nowych udogodnień, sztucznie ogranicza się istniejące rzeczy. Dlaczego nie można wymyślić nowych udogodnień, które zaspokajają wyższe potrzeby? Albo nie potrafią, albo nie ogarniają wyobraźnią, albo, co bardziej prawdopodobne, ze względu na brak alternatyw dla graczy, kierownicy nie widzą sensu poświęcania temu czasu, w końcu wszystko działa, prawda?..
I wiecie, do pewnego czasu naprawdę szanowałem kierownictwo administracji tej społeczności. Było widać, że starali się dla graczy, wnosili coś nowego, był ten twist, ale najwyraźniej Ikar wzleciał zbyt wysoko i poparzył się"

©Devil Dinosaur (06.04.2025)

Pokaż więcej
3,473
ivankaabardin10243
2 miesiące temu
Język oryginału: Rosyjski

Pełna bzdura w globie z ich duro*bombą, diabłem, rzucę mu w twarz, do szalonego oczu...

828
lisigris10
2 miesiące temu
Język oryginału nieznany

Straszna moderacja na wielu serwerach. Albo na serwerze siedzi 10 osób, albo w ogóle nikogo nie ma. Banują po prostu tak, bo obraziłeś przyjaciela admina. Takie wrażenie, że adminów rekrutuje się nie ze względu na adekwatność, a wybiera najgorszych pacjentów ze szpitala psychiatrycznego.
Tak, są też dobrzy admini – to prawda. Ale to, co robią niektórzy, całkowicie przekreśla wszystkie plusy.

441
zeffirka
5 miesięcy temu
Język oryginału: Rosyjski

Agressywni gracze mogą nawet "matkę sprawdzić", niejasne zasady z limitami, administratorzy rzadko na serwerze.

214
cyberice
6 miesięcy temu
Język oryginału nieznany

Dostałem bana za zwykłe wspomnienie innego serwera, podczas gdy jeśli faktycznie poważne naruszenie zasad ma miejsce w danym momencie, admini rozkładają ręce i żałośnie proponują napisać raport, zamiast przylecieć i po prostu zbanować sprawcę. Spędzasz kilka godzin na zrobienie raportu i kilka dni, żeby go rozpatrzyli. Faktem jest, że serwer jest popularny tylko dlatego, że nie ma konkurencji, choć warto zauważyć, że gdyby poprawili zasady i uczynili je mniej surowymi, a także zebrali normalną administrację, to serwer naprawdę stałby się najlepszym w rosyjskim segmencie The Isle. Ale niestety, mamy co mamy.
Cenzura 10\10
Admini 0\10

184
Pokaż wszystko