deadtatarin163

deadtatarin163

@deadtatarin163
Język oryginału: Rosyjski

Zaleciałem z kumplami na serwer, cmd powiedział naszemu squad, żeby jechali i leżeli na punkcie, co też zrobiliśmy. W końcu słyszę, że proszą o zbanowanie mnie, on u jakiegoś admina-szkolniaka, na co ten bez powodu się zgadza. Piszę na czacie, żeby znaleźć innych adminów i to wyjaśnić, niestety nikogo nie było. Wniosek - posłuchaliśmy cmd = dostałem bana za niepodporządkowanie się cmd na prośbę, bez rozpatrzenia, później spróbuję złożyć odwołanie. Śmieszna sytuacja.

1,199