REOSpeedwagon

REOSpeedwagon

@reospeedwagon
Język oryginału nieznany

Cóż, chcę wyrazić swoją opinię o tym serwerze jako ich pierwszy gracz. Administracja zawsze pomaga, nie leni się, to bardzo mili ludzie. Mody są dobre i wysokiej jakości. Widać że administracja się stara, projekt nie stoi w miejscu. Łut jest dobrze rozłożony, nie obserwuję deficytu (Kto naprawdę szuka ten znajdzie). Szczególnie podoba mi się że ludzie naprawdę grają RP, a nie biegają i łutują 24/7 i potem tulewo (jak na vanili). Wszystkim polecam zagrać na tym serwerze, szczególnie tym którzy lubią RP!

73