Sergei_771

Sergei_771

@sergei_771
Język oryginału: Rosyjski

Serwer mi się podoba, admini są zawsze aktywni i banują naruszających zasady, a ci, którzy narzekają, po prostu zostali zbanowani za cheaty lub inne naruszenia regulaminu.

2
Język oryginału: Rosyjski

Dobry serwer, a ci, którzy narzekają, po prostu zostali zbanowani za cheaty lub jakieś naruszenia zasad.

2
Język oryginału: Rosyjski

Świetny projekt, a ci, którzy narzekają, po prostu zostali zbanowani za oszustwa lub jakieś naruszenia zasad.

2