Język oryginału: Rosyjski
Podoba mi się serwer, całkiem niezły, admini dbają o projekt.
15
Podoba mi się serwer, całkiem niezły, admini dbają o projekt.
Serwer mi się podoba, admini są zawsze aktywni i banują naruszających zasady, a ci, którzy narzekają, po prostu zostali zbanowani za cheaty lub inne naruszenia regulaminu.
Dobry serwer, a ci, którzy narzekają, po prostu zostali zbanowani za cheaty lub jakieś naruszenia zasad.
Świetny projekt, a ci, którzy narzekają, po prostu zostali zbanowani za oszustwa lub jakieś naruszenia zasad.