Gram sporadycznie, wpadam z kumplami raz w roku albo rzadziej, znam wielu topków, bo dostaję od nich po kopule stale na eventach i auto-eventach, nie jestem pro graczem, ale nawet ja umiem odróżnić cheatera od topka, zwłaszcza że ci drudzy siedzą latami na serwerze. Ogólnie na serwerze nie podoba mi się tylko umieranie))) Czajkin z adminami to spoko goście, aktywni i zawsze traktowali nas normalnie, więc moim zdaniem to normalny serwer z fajnymi aktywnościami i ciągłymi update'ami i poprawkami balansu.
[RU] HOTLINE PVP|MOD|x5Loot|Trader|Bank|Events|KOTH|Heli+|Car+
Połączenie z serwerem
Informacje o serwerze
Добро пожаловать на проект Hotline
Discord тут!
Наш IP : 185.207.214.70:2302
Информация о сервере:
- Торговцы на безопасной зоне: Зеленая Гора и Алтарь.
- Торговцы без безопасной зоны: Черный торговец, торговец авто.
- Отсутсвие инерции, автобег + бесконечная стамина.
- Группы, банк, метки.
- Отключены переломы
- Отключён урон от выпрыгивания из авто.
- Множество кастомной техники, вертолеты.
- Строительство BaseBuildingPlus.
- Ивенты от Администрации.
- Уникальные авто-ивенты: AirDrop, Base Battle, Зараженный конвой.
- Зараженная зона - тисы.
- Бункер.
- Кастомные военные базы.
- Закрытые ящики и контейнеры.

Statystyki online graczy
Najnowsze dyskusje
Na serwerze jest bardzo dużo cheaterów, bardzo ciężko rozwiązuje się z nimi sprawy - administracja banuje za wolne słowa, ludzie są maksymalnie agresywni - topowe klany kumplują się z administracją i żebrzą o loot, a oni im go dają, Chaikin daje loot albo pieniądze na stronę za pozytywne opinie, dno zostało przebite