DayZ

[RU] HOTLINE PVP|MOD|x5Loot|Trader|Bank|Events|KOTH|Heli+|Car+

Połączenie z serwerem

Adres dla graczy185.207.214.70:2402
Adres do monitoringu185.207.214.70:2405

Informacje o serwerze

Graczy online
25/90
Botów
0
Lokalizacja
Język serwera
Valve Anti-Cheat
Włączone
Steam Server ID
90287664191753244
Ostatnia aktualizacja
3 minuty temu
Ostatnio online
3 minuty temu
Ostatnio offline
9 dni temu
Dodano
2 lata temu
Kontakty
Chaikin
ChaikinWłaściciel
Podziel się z przyjaciółmi
http://gamemonitoring.pl/dayz/servers/5993840
?. miejsce w topiePunktów: 0/0

Добро пожаловать на проект Hotline

Discord тут!

Наш IP : 185.207.214.70:2302

Информация о сервере:

- Торговцы на безопасной зоне: Зеленая Гора и Алтарь.

- Торговцы без безопасной зоны: Черный торговец, торговец авто.

- Отсутсвие инерции, автобег + бесконечная стамина.

- Группы, банк, метки.

- Отключены переломы

- Отключён урон от выпрыгивания из авто.

- Множество кастомной техники, вертолеты.

- Строительство BaseBuildingPlus.

- Ивенты от Администрации.

- Уникальные авто-ивенты: AirDrop, Base Battle, Зараженный конвой.

- Зараженная зона - тисы.

- Бункер.

- Кастомные военные базы.

- Закрытые ящики и контейнеры.

Заходи, почувствуй это сам.

Statystyki online graczy

Najnowsze dyskusje

[RU] HOTLINE PVP|MOD|x5Loot|Trader|Bank|Events|KOTH|Heli+|Car+
0 / 5,000
murasaki6151
2 miesiące temu
Język oryginału nieznany

Gram sporadycznie, wpadam z kumplami raz w roku albo rzadziej, znam wielu topków, bo dostaję od nich po kopule stale na eventach i auto-eventach, nie jestem pro graczem, ale nawet ja umiem odróżnić cheatera od topka, zwłaszcza że ci drudzy siedzą latami na serwerze. Ogólnie na serwerze nie podoba mi się tylko umieranie))) Czajkin z adminami to spoko goście, aktywni i zawsze traktowali nas normalnie, więc moim zdaniem to normalny serwer z fajnymi aktywnościami i ciągłymi update'ami i poprawkami balansu.

380
jezz_r6
Zaktualizowano 3 miesiące temu
Język oryginału nieznany

Na serwerze jest bardzo dużo cheaterów, bardzo ciężko rozwiązuje się z nimi sprawy - administracja banuje za wolne słowa, ludzie są maksymalnie agresywni - topowe klany kumplują się z administracją i żebrzą o loot, a oni im go dają, Chaikin daje loot albo pieniądze na stronę za pozytywne opinie, dno zostało przebite

348
tir4n
3 miesiące temu
Język oryginału: Rosyjski

dobrze zbalansowany serwer,jest nad czym popracować ale to głównie drobnostki,które praktycznie nie powodują dyskomfortu w procesie gry. również chciałbym zauważyć pracę i komunikatywność administracji z graczami. serwer topowy,wszystkim polecam

292
nitorin
3 miesiące temu
Język oryginału: Rosyjski

Serwer nie jest zły, ale lepiej zmienić sprzęt. Serwer jest słaby i nie radzi sobie z tak wielką liczbą modów.

237
lm1kka
4 miesiące temu
Język oryginału: Rosyjski

Świetny serwer, polecam wszystkim. Admini to Zaike i Pupsi.

189
Pokaż wszystko