Język oryginału nieznany
Gram sporadycznie, wpadam z kumplami raz w roku albo rzadziej, znam wielu topków, bo dostaję od nich po kopule stale na eventach i auto-eventach, nie jestem pro graczem, ale nawet ja umiem odróżnić cheatera od topka, zwłaszcza że ci drudzy siedzą latami na serwerze. Ogólnie na serwerze nie podoba mi się tylko umieranie))) Czajkin z adminami to spoko goście, aktywni i zawsze traktowali nas normalnie, więc moim zdaniem to normalny serwer z fajnymi aktywnościami i ciągłymi update'ami i poprawkami balansu.
380